Відповідні його слова опублікувала прес-служба очолюваного ним відомства.

Читайте також: Реінтеграція Донбасу: які серйозні зміни чекають українців

За його словами, щодо законопроекту про реінтеграцію Донбасу чинився шалений опір з боку провокаторів, які працюють проти України, та спостерігалася істерія з боку Росії.

Водночас політик підкреслив, що цей закон створює правові та організаційні умови для відновлення територіальної цілісності України у Донецькій і Луганській областях.

Окрім того, розширюючи можливості Збройних Сил України, інших військових формувань, цей закон посилює наші позиції щодо відсічі збройній агресії Російської Федерації та відновлення територіальної цілісності України. У цьому законі Російську Федерацію чітко та недвозначно визнано державою‑агресором, а території окремих районів Донецької та Луганської областей окупованими,
– зауважив політик.

Як підкреслив очільник РНБО, усе вищезазначене повністю перекреслює спроби Кремля замаскувати війну проти України під "миротворчу операцію", а також значно посилює позицію України у міжнародних судах".

"Дякую усім патріотам України, які забезпечили ухвалення цього важливого для країни закону", – додав Турчинов.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект про реінтеграцію Донбасу, який вперше визнає Росію агресором. За відповідне рішення проголосували 280 народних депутатів.