У разі виявлення підвищеної температури під час температурного скринінгу подорожуючим буде пропонуватись пройти тестування на COVID-19, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у твітері.

До теми Як і куди планувати відпустку цього літа: експертка про популярні напрямки

Зауважимо, що низка авіакомпаній, зокрема, Azur Air Ukraine, SkyUp, Turkish Airlines, Pegasus Airlines та Windrose вже заявили про готовність здійснювати регулярні пасажирські рейси з України до Туреччини від початку липня.

Президент України Володимир Зеленський після розмови з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом повідомив у твітері, що з 1 липня будуть відновлені деякі авіарейси між двома країнами.

Це дасть поштовх для відновлення туристичної галузі. Спасибі за гуманітарну допомогу. Ми поглиблюємо стратегічне партнерство між Україною і Туреччиною на всіх напрямках, що становлять спільний інтерес,
– написав він.

Зауважимо, що з 15 червня Україна відновила міжнародні пасажирські авіаперевезення. Готові прийняти українців поки лише в 5 країнах: США, Албанії, Туреччині, Білорусі, Великій Британії та Чорногорії.

Відновлення авіаперельотів в Україні: що відомо

  • З 15 червня Україна відновила міжнародні пасажирські авіаперевезення.
  • Країни ЄС поки дозволили в'їзд лише громадянам ЄС, дипломатам, людям з дозволом на роботу чи посвідкою на проживання.
  • Країни, громадяни яких прибуватимуть до України, поділили на "червоні" (з гіршою епідеміологічною ситуацією) та "зелені".
  • Громадяни, де епідемічна ситуація є гіршою, ніж в Україні, мають пройти обов'язкову 14-денну обсервацію або самоізоляцію.