Багато активістів стояли перед бар'єрами, які поліція встановила навколо Площі Рози Люксембург, щоб запобігти великому скупченню людей. Про це пише Bild.

Зверніть увагу Повільно і обережно: як світ починає виходити з жорсткого карантину

Поліцейські постійно зверталися до протестувальників і просили їх розійтися. Своєю акцією вони порушували карантинні правила.

Протести
Протести у Берліні / Фото Getty images

Деякі демонстранти були затримані. Водночас, проти понад сотні осіб порушили справи у зв’язку з адміністративними або кримінальними правопорушенням, 3 осіб взяли під варту.

Протести
Протестувальники у Берліні, акція проти карантину / Фото Getty images

За словами поліції, в акції взяли участь не більше 300 людей, натомість ЗМІ пишуть про значно більшу кількість мітингувальників – понад 1000 осіб. Зауважимо, що ще один мітинг у Берліні запланований на 1 травня.

Протести
"Ви не можете обмежити свободу" – напис на плакаті / Фото Getty images

Протести
Поліція контролює ситуацію / Фото Getty images

Протести
Один із протестувальників / Фото Getty images

Яка ситуація з коронавірусом у Німеччині? Німеччина замикає п’ятірку антирейтингу за кількістю інфікованих коронавірусом громадян. Так, станом на 26 квітня там виявили 156 513 випадків зараження. З них летальних – 5 877.

Цікаво, що з 20 квітня там відкрити магазини площею менше 800 квадратних метрів, а з 4 травня планують відновити навчання у школах.