Про це повідомляє телеканал Fox News.

Дивіться також: Американські ЗМІ назвали ймовірних російських спонсорів Трампа

Так, квартира перебуває в числі чотирьох інших об'єктів нерухомості у Нью-Йорку, які спецрадник Мюллер має намір конфіскувати.

Конфіскації також підлягають щонайменше три банківські рахунки і один страховий поліс Манафорта.

Телеканал зазначає, що у вересні Манафорт уклав угоду про співпрацю зі слідством спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російської справи. Манафорт погодився позбутися кількох активів, включно з квартирою у Trump Tower і банківськими рахунками.

Нагадаємо, американського політконсультанта Пола Манафорта визнали винним у восьми з 18 пунктів звинувачення. Мовиться про фінансові махінації, ухиляння від сплати податків та відмивання коштів. Йому загрожує до 80 років в'язниці. Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер заявив, що екс-керівник виборчого штабу Трампа заробив в Україні у ролі політичного консультанта 60 мільйонів доларів.

Хто такий Пол Манафорт?Американський юрист, лобіст і політичний консультант. Був радником Віктора Януковича та займав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа. Наразі перебуває під слідством кількох федеральних агентств. Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні щодо можливих незаконних зв'язків виборчого штабу Трампа з російським керівництвом.