Про це повідомляє агенція Bloomberg.

Читайте далі: Справа Манафорта – вкрай токсичний фактор у відносинах України та Білого дому, – експерт

Зазначається, що мова йде про п’ять пунктів, пов’язаних з порушенням податкового законодавства, два пункти, пов’язані з порушенням банківського законодавства та один пункт що стосується приховування закордонних рахунків в банках. Щодо інших десяти пунктів, присяжні не винесли одностайного рішення.

Манафорт виступає у ролі відповідача у двох судових справах — у Вірджинії та в столичному окрузі Колумбія. У Вірджинії його звинувачують в приховуванні іноземних банківських рахунків, "відмиванні" грошей, а також у податкових махінаціях, в тому числі під час роботи в Україні.

Наразі журі присяжних веде дискусію з приводу остаточного рішення щодо Пола Манафорта.

Нагадаємо, суд над скандальним політтехнологом Полом Манафортом триває з кінця липня. У його справі 18 пунктів звинувачень: йдеться про фінансові махінації, ухиляння від сплати податків та відмивання коштів.

Хто такий Пол Манафорт?Американський юрист, лобіст і політичний консультант. Був радником Віктора Януковича та обіймав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа. Наразі перебуває під слідством кількох федеральних агентств. Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні щодо можливих незаконних зв'язків виборчого штабу Трампа з російським керівництвом.