Поліція використала бойові патрони проти демонстрантів на східній стороні острова, повідомляють місцеві ЗМІ.

Раніше: Під час протестів у Гонконзі політику відкусили шматок вуха: відео 18+

Правоохоронці поранили під час сутичок одного з 21-річних демонстрантів. Чоловіка відправили у лікарню.

Зауважимо, що поліція вперше почала використовувати бойові патрони як попереджувальні постріли в серпні. Тоді правоохоронці влучили у 18-річного протестувальника і 14-річного, обидва вижили.

У Гонконзі поліція відкрила вогонь по протестувальниках: відео 18+

Що відомо про протести у Гонконгу?Жителі Гонконгу намагаються продемонструвати владі своє невдоволення придушенням громадянських прав і свобод. Акції протесту, які не вщухають у мегаполісі вже понад чотири місяці, відновилися з новою силою. Місцеву адміністрацію підтримує Китай. До кордону з Гонконгом Пекін навіть направив додаткові військові підрозділи під приводом начебто навчань, проте у мегаполіс вони поки не заходять.

Китайська влада останні десять років намагається прискорити процес інтеграції колишньої британської колонії до свого складу. Але громадянам Гонконгу, які звикли до британських демократичних свобод, не до смаку авторитарні методи і жорсткий контроль з боку Пекіна.

А от чи вдасться жителям мегаполіса відстояти свою свободу поки складно прогнозувати. Адже за домовленістю з Великою Британією остаточна інтеграція Гонконгу до складу Китаю має відбутися у 2047 році.