Спроби захопити більшу частину Украіни провалилися, відношення до армії РФ на захоплених територіях виявилося взагалі не таким, як гадали. Більше того, у власній країні проблем стає ще більше.

Читайте також: Пушилін, Бородай та перевірки з Міноборони: що відбувається у "ДНР"?

Звісно, Путін спромігся за чотири роки перетворити Крим у величезний полігон та плацдарм для захоплення моря, а також у перевалочну базу для дій у Сирії. Крім того, він майже оточив Україну та готовий йти на нас величезними силами, однак ціну за це, скоріш за все, заплатити він не зможе. І мова йде не про життя окупантів у армії "зелених чоловічків", а про власні багатства. Санкції, із якими справлялися за допомогою відбирання грошей у пенсіонерів, вже найближчим часом можуть зачепити не тільки наближених до режиму олігархів, але й взагалі самого ВВХ, а це виглядає дуже боляче.

Країни заходу вже зробили домашню роботу та знають, де зберігаються відмиті та брудні мільярди. Але ж від планів якщо не захопити Україну фізично та посадити на трон вірного собі царька типу Медведчука, то хоча б взяти її під повний контроль та відмовитись від автокефалії, військ та озброєння НАТО та Криму, у Кремлі хочуть. І варіанти шукатимуть, тільки плану поки що нема.

У нашій зовнішній розвідці кажуть, що Москва отримала реальний звіт про шанси проросійських кандидатів на посаду президента, вони настільки мізерні, що ніякі соцопитування та численні вброси не спасуть. До того ж серед купи маргіналів типу Бойка, Рабіновіча та Тимошенко взагалі немає єдиного лідера, який би міг претендувати на об'єднання електорату. Більше того, вони всі заважають один одному, оскільки портрет їм симпатизуючих – пенсіонери та ті, хто хоче повернення ковбаси по рублю та заборони долара. Тимошенко, звісно, пішла трохи далі інших, почавши кампанію у Інтернеті, однак омолодити лояльну аудиторію не спромоглася.

Розгубленість Кремля видно неозброєним оком. Це й хаотичні фейки про найманців СБУ, ІДІЛу, та "Правого сектору" (і це все про одну людину), а також невпевнена лінія дії пропагандистів – на одному каналі українців взагалі можуть цілу добу навіть не згадувати, а на іншому при цьому ненависть лише посилюється, як було у 2014-му.

Читайте також: Навіщо росіяни прибрали Захарченка та до чого тут Медведчук

От і сталося так, що плани є, але ж як їх досягнути саме гібридним, а не суто військовим шляхом, ніхто не знає. Путін у пошуках надійних схем, але ж їх поки що не бачать, тому наразі усі дії окупантів зосереджені на підтримці досягнутого – ненависті власного народу до українців та спробі маніпуляції за допомогою посилення внутрішнього розбрату у нашій державі.