Відповідні світлини та відео курорту у своєму Facebook опублікував користувач Олександр Валентинович, який зараз там перебуває.

Читайте також: У мережі розповіли про туристичний апокаліпсис на Арабатській стрілці

Зауважимо, що терористи сюди не пускають спостерігачів ОБСЄ, передає Inforesist.

"На блокпості, розташованому приблизно в 1,2 кілометра на північний захід від підконтрольного "ДНР" селища Сєдово (33 кілометри на північний схід від Маріуполя) збройні члени "ДНР" знову зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдово, посилаючись на накази своїх командирів", – йдеться у звіті місії.

Крім того підкреслюється, за словами терористів, для в'їзду до селища необхідно отримати попередній дозвіл від "ДНР", оскільки Сєдово є "прикордонною зоною, в якій діє особливий статус в'їзду-виїзду".

Щодо мобільного зв’язку, то, як переконує Валентинович, він тут працює з перебоями.

"МТС зник десь у районі населеного пункту Гусельщиково. І все ж періодично по Седово МТС UA пробивається, але йде в роумінг MTC RUS 3G. Phoenix (мобільний оператор "ДНР" – "24") як працював, так і працює всією довжиною маршруту Донецьк – Сєдово. Окрім цього, скануються всі мобільні оператори сусідніх держав", – додав автор красномовних фото Сєдово.

Також він оприлюднив відео Азовського моря, що омиває береги курорту.

Не забув автор показати і саму обстановку в селищі.