Про це повідомляє "ОВД-Инфо".

Читайте також: Меркель з Путіним говорили про політв’язня Сенцова

Правоохоронці затримали учасниць пікетів Тетяну Шапіро та Гаяне Петросян, аргументуючи це тим, що вони стояли біля резиденції президента Росії.

Видання зазначає, що акція проходила поруч з нульовим кілометром і Державним історичним музеєм. Затриманих відвезли до відділку поліції "Китай-город".

На Петросян склали протокол за статтею про порушення правил проведення акції, потім жінку відпустили з відділку поліції. Раніше Тетяну Шапіро затримували у Москві на акції на Чистих ставках в сотий день голодування Сенцова.

До слова, 11 вересня стало відомо, що в Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. У політв’язня почалася гіпоксія: його мозку та серцю бракує кисню, від цього у голові Сенцова – туман і німіє все тіло.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше Сенцова звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі.