Про це повідомила кореспондентка 24 каналу.

Читайте також: Вони давно мали б сісти у в'язницю за держзраду, – Соболєв про візит Бойка та Медведчука до РФ

Соболєв виходить з партії, проте залишається у фракції "Самопоміч", бо планує допрацювати до кінця скликання у парламенті.

Я повідомив партію, що більше не балотуватимусь з нею на парламентські вибори, тому що в нас різні позиції. Також вже написав заяву про складання повноважень члена партії, але залишаюся, як безпартійний член, у фракції "Самопоміч",
– пояснив народний депутат Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
Єгор Соболєв

У фракції з розумінням поставилися до виходу Соболєв з партії. Там стверджують, що раніше з ним могли розходитися методи політичної боротьби за досягнення цілі. Проте Олег Березюк сказав, що світоглядних розходжень у них не було, тому співпрацюватимуть далі.

"Єгор має свій характер та бачення. Я дуже поважаю, що він несе відповідальність за свої дії, бо політична фракція "Самопоміч" – це керівний орган держави",
– розповів керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

ЗМІ згадують і інші імена нардепів "Самопомочі", зокрема, Олександр Опанасенко, Іван Мирошниченко, Олександр Данченко та Олексій Скрипник. Проте лідер фракції про їх вихід – заперечує.

"Я вчора це взнав з "Української правди". Я сьогодні зустрівся з людьми, які є в залі й вони кажуть, що це просто смішно", – зазначив Березюк.

Відтак, говорити про розпуск фракції "Самопоміч" підстав не має. Натомість партія розпочинає підготовку до парламентських виборів. І обіцяє оприлюднити список своїх кандидатів на наступне скликання у Раду заздалегідь.