Лідер політсили Святослав Вакарчук зазначив, що першочергово партія "Голос" іде до парламенту для зміни правил політики.

Важливо: Екзит-пол на парламентських виборах України-2019: відомі результати голосування

Дуже важливо, щоб ми рухалися вперед, а стара політика відійшла в минуле. Ми, користуючись алегорією альпіністів, два місяці тому зібрались одною командою та вирішили піднятися на Еверест, на вершині якого справжні зміни. Не посади, не відсотки, не влада, не слава, не гроші,
– сказав Вакарчук у штабі партії.

У штабі політсили запевнили, що ніколи не увійдуть до коаліції з проросійськими силами "як би вони не називалися та за яке б життя не виступали". При цьому, вони готові на коаліцію з іншими політичними силами, якщо за ними не стоять олігархи та корумпований інтерес.

Порошенко і Тимошенко, якщо зможуть чесно говорити про деолігархізацію, ми з ними готові вести переговори,
– сказав кандидат від партії Ярослав Юрчишин.

На думку Вакарчука, дуже важливо зараз не переходити до політичних дискусій за п'ять хвилин після результатів екзит-полів, бо "сьогодні важливий один факт – що нова політика перемогла".

Одна з перший речей, яку ми зробимо в парламенті – це ініціюємо поправки до зміни закону про вибори, щоби ці зміни почали діяти буквально одразу, з 2020 року,
– заявив він.

Також глава політсили прокоментував майбутнє своєї творчої кар'єри:

"Океан Ельзи" буде існувати. Слава Богу закон дозволяє займатися творчою діяльністю, а Бог забороняє мені нею не займатись,
– наголосив Вакарчук.

Хто увійшов у список партії "Голос" – читайте за посиланням.

Що відомо про партію "Голос"?Про створення партії "Голос" стало відомо 16 травня 2019 року. Лідером політсили став відомий рок-музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Ідеологія партії характеризується проєвропейською позицією та підтримкою електронної демократії.

Безліч експертів пов'язують політсилу з американським інвестором Джорджем Соросом та українським олігархом Віктором Пінчуком, проте у самій партії спростовують чутки про такі зв'язки.


Список партії "Голос" / Інфографіка 24 каналу