Таку заяву зробив речник президента РФ, передає "Інтерфакс".

Зокрема, Пєсков прокоментував заяву Адміністрації Президента України про DDOS-атаку, яка надходила з російських ресурсів.

Читайте також: Нардеп на яскравому прикладі пояснив, яку загрозу російські соцмережі несуть Україні

"Відсутність будь-якої конкретики зайвий раз підтверджує абсолютну безпідставність подібних звинувачень", – наголосив він.

Також "рупор Кремля" підкреслив, що на фоні прийнятих напередодні рішень з боку української сторони такі заяви зайвий раз демонструють шалену русофобську спрямованість політики Києва.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України, а вже 17 травня Указ президента набув чинності.

Зауважимо, заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні має почати працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року, щоправда вже 17 травня деякі провайдери почали блокувати російські ресурси.

Додамо, що загалом санкції задіяно щодо 1228 фізичних осіб та 468 – юридичних. Серед них російські авіаційні компанії та банки, підприємства, які працюють в окупованому Криму.