Пряма трансляція на
Останні випуски

У Росії під Адміністрацією президента Путіна розпочався пікет із вимогою не вбивати Сенцова

Олег Сенцов голодує 81-й день
Олег Сенцов голодує 81-й день / 24 канал

У Москві під Адміністрацією президента Владіміра Путіна відбувається одиночний пікет з вимогою звільнити Олега Сенцова, який 81-й день голодує в російській колонії.

На плакаті написано:  "Олег Сенцов голодує 81-й день. Прохання його матері про помилування подано 17 червня. Де ж відповідь?"

Читайте також: Крик про спасіння: у Києві активісти передали листа Порошенку з вимогою врятувати політв'язнів

Серія одиночних пікетів на підтримку українського режисера продовжується. Вони покликані привернути увагу росіян до теми українських політв'язнів. За пікетом стежить поліція. Як тільки активіст згортає плакат, підходить поліцейський і переписує паспортні дані. 

Організатор повідомила, що важливим правилом є звернути плакат до того, як інший учасник вийде з плакатом. Це робиться для того, щоб поліція не порахувала протест як несанкціонований мітинг.

Ми не знаємо, що може бути останньою краплею, яка сприятиме звільненню. Тому треба робити все, що завгодно. У якийсь момент, це має дати ефект. Але я боюсь, що часу мало. Ще якась кількість днів, і він може попрощатися з життям. Ми не хочемо чекати цього, тому й виходимо на пікет, 
– говорить активіст.

Дивіться онлайн-трансляцію: 

 

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі