Пряма трансляція на
Останні випуски

У Росії відзначалися їдким коментарем про демонстрацію Порошенком прапора з Авдіївки

- Читать новость на русском
Порошенко показав у Мюнхені прапор ЄС із Авдіївки
Порошенко показав у Мюнхені прапор ЄС із Авдіївки / Фото з вільних мереж

У суботу, 17 лютого, офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що на конференції з безпеки у Мюнхені Президент України Петро Порошенко показував прапор Євросоюзу нібито "безлюдному залу".

Про це Захарова написала у своєму Facebook.

Зазначимо, що 16 лютого під час виступу на Мюнхенській конференції Петро Порошенко продемонстрував прапор Євросоюзу, привезений із зони бойових дій – з міста Авдіївка.

"Він узагалі нікуди з порожніми руками не їздить. То з паспортами, то з шматком автобуса – як комівояжер", – висловила свою думку представниця МЗС Росії.

Читайте також: "Русскій мір", прапор з Авдіївки і миротворці на Донбасі: про що говорив Порошенко у Мюнхені

Захарова також зазначила, що це їй нагадало "рядки з пісні лотошниці з фільму "Гардемарини". Так, дипломатка процитувала кілька рядків із цієї пісні: "Розумним народитися – не хитрий секрет. Чоловічий розум – або є, або немає".

Що таке Мюнхенська конференція з безпеки? Щорічна конференція, що проводиться в Мюнхені (Німеччина) з 1962 року. У 2017 році відбулася 53-тя Мюнхенська конференція, де головною загрозою Європи було визнано Росію. США наполягали на збільшенні оборонних бюджетів країн НАТО, гарантуючи безпеку для Європи. На 2017 рік лише 4 країни – Греція, Велика Британія, Естонія і Польща мають військовий бюджет у 2%, як і домовлялися раніше, в США % значно більший – 3,61%.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі