Антиплагіат

Із цим застосунком псевдопрофесорів та псевдоакадеміків в Україні мало б поменшати. Українські розробники написали програму, яка розпізнає плагіат.

Система "Антиплагіат" миттєво аналізує текст та у відсотковому співвідношенні відображає, скільки в ньому скопійованого матеріалу, а скільки – оригіналу.

Спеціальний алгоритм видає посилання на першоджерело, а також розпізнає перефразування, синоніми й цитати різного стилю. Компанія "Антиплагіат" у тестовому режимі вже співпрацює з кількома українськими університетами та допомагає порівнювати студентські роботи з текстами з інтернету та внутрішньої бази "вишів".

Куртка з майбутнього

На Kickstarter’і збирають гроші на куртку SDJ-01, яка сама себе сушить та провітрюється автоматично – схожу на таку, як у головного героя фільму "Назад у майбутнє -2" Марті Макфлая.

Виріб, стверджують розробники, має вбудований акумулятор і вентилятор, який проганяє повітря через внутрішні канали.

Завдяки цьому куртка сохне набагато швидше, ніж звичайна. Крім того, в ній не спітнієш. У куртці багато кишень, одна навіть – для планшета. Вартість попереднього замовлення – півтори сотні доларів.

Роботи-олені

Оригінальне різдвяне привітання опублікувала на своєму Youtube каналі компанія Boston Dynamics: замість Оленів його автори "запрягли" в санчата із Сантою роботів.

У такий спосіб Boston Dynamics, якій належить ціла серія розробок чотириногих роботів, вирішила підсумувати свої успіхи в цій галузі.

Читайте також: Квадрокоптером можна керувати за допомогою шолома, найменше у світі кольорове зображення