Про це повідомили кореспонденти 24 каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Що відбувається у штабах Зеленського та Порошенка: фото та відео

Порошенко в будь-якому разі планує і буде змагатися за перемогу на парламентських виборах, про що заявили експерти зі штабу Порошенка.

Петро Порошенко – самодостатній політик, і він має прекрасні шанси зайти до парламенту цієї осені. А в умовах парламентсько-президентсько республіки продовжить відігравати важливу роль в політиці,
– розповів політолог Віктор Таран.

Точні плани представить Петро Порошенко о 20:15 на прес-конференції.

До того ж, політики зі штабу Порошенка вважають, що які б не були результати, головне – щоб вони завдали правильний напрямок для країни.

Без різниці, кого сьогодні беруть президентом. Ключове – це стратегічний напрямок розвитку держави. Ми чітко визначили напрямок – ми йдемо в Європу, до цінностей західного світу. Тому зараз головне, щоб ми не почали зменшувати швидкість,
– сказав нардеп від БПП Артур Герасимов.

Зазначимо, що кандидат у президенти Петро Порошенко вже проголосував о 12:15 на дільниці у будинку офіцерів після служби у церкві. Він сказав, що налаштований переможно і наголосив, що те, що відбувається довкола президентських виборів, – не смішно. "Головне – щоб потім не було боляче", – додав кандидат.

Порошенко проголосував на виборах у другому турі: відео