Зі слів адвоката екс-президента Віталія Сердюка, Янукович хоче публічно розповісти українцям "правду про Майдан", передає "Главком".

"Захист наполягає на якнайшвидшій передачі до суду справи щодо Майдану, що дозволить Віктору Януковичу відкрито, без цензури, представити всім громадянам України реальну версію подій трагедії на Майдані. Ми сподіваємося, що цей процес буде максимально публічним, і всі його учасники, включаючи потерпілих, зможуть самостійно дати оцінку і зрозуміти, хто повинен нести відповідальність за те, що сталося в Україні", – повідомив адвокат.

Захисник колишнього гаранта додав, що зараз триває робота над збором доказової бази, яка має спростувати офіційну позицію слідства. Сердюк додав, що ввостаннє особисто зустрічався з Віктором Януковича 11 квітня.

"Віктор Федорович має намір ініціювати передачу розслідування справи Майдану у міжнародні судові інстанції, де і буде встановлена істина, оскільки вплив українських політиків на процес буде зведений до мінімуму", – зазначив захисник Януковича.

Читайте також: ГПУ засекретила участь Гонтаревої у відмиванні коштів Януковича, – ЗМІ

Нагадаємо, Мін'юст України звернувся до Росії з проханням допомогти організувати допит Януковича.