Пряма трансляція на
Останні випуски

У Збройних силах України створили новий підрозділ

- Читать новость на русском
У Десантно-штурмових військах створили новий підрозділ
У Десантно-штурмових військах створили новий підрозділ / Фото з відкритих джерел

У одній з окремих частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України створили новий підрозділ – комендатуру десантного забезпечення для виконання певних завдань.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Читайте також: Військові частини ЗСУ та Держприкордонслужби отримали нові імена: відомі назви

До її складу входить відділення десантного забезпечення. Завдання цього колективу полягають в "інфільтрації" передових груп повітряним шляхом в конкретний район місцевості, проведення метеорозвідки, розвідки площадки приземлення, прийому основних сил десанту тощо,
– йдеться у повідомленні.

Так, особовий склад підрозділу з відповідним спорядженням буде виконуватиме стрибки з парашутом типу "Крило" зі значних висот, у різних метеоумовах, у нічний або денний час, з літаків або вертольотів.

Окрім того, на його базі в перспективі буде сформована парашутна команда Десантно-штурмових військ. Зазначається, що спортсмени-парашутисти з цього підрозділу будуть брати участь у престижних змаганнях, різних заходах, показових виступах тощо.

"Крім того, безпосередніми завданнями можуть бути пошуково-рятувальні операції", – додали у Міноборони.

Начальником відділення призначили досвідченого спортсмена-парашутиста молодшого лейтенанта Андрія Бондарчука.

"Підготовка спеціалістів на ці посади буде відбуватися в Україні, за програмою курсу AFF (Accelerated Free Fall), яка була розроблена Кеннетом Колеманом для проведення інтенсивного та індивідуального навчання людей, які хочуть займатися парашутним спортом. Дана програма є найбільш безпечною, і тому широко відома в світі", – розповів заступник командувача Десантно-штурмових військ, начальник повітрянодесантного управління полковник Юрій Галушкін.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі