Зокрема, це сталося після початку нового наступу ворога. Про це в етері національного марафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України – Андрій Юсов, передає 24 Канал.

До теми Росіяни вже скоро почнуть вводити резерви, – Буданов про ресурси росіян на Харківщині

Юсов сказав, як часто Буданов безпосередньо бере участь в операціях

Представник ГУР розповів, що мережею ширилося відео, імовірно, з Харківщини, де спецпідрозділи ГУР МО, зокрема група "Тимура", одними з перших зустріли ворога. Бійці ефективно завдають росіянам втрат і захищають нашу землю.

Як часто Кирило Буданов бере особисту участь в операціях, відповім так: регулярно,
– сказав Юсов.

Він також наголосив, що ГУР пощастило з командиром, адже той безпосередньо бере участь в подіях, операціях і заходах близько до "нуля".

"І це не лише для того, щоб просто взяти участь заради участі. Це важлива складова для підняття морально-психологічної мотивації бійців", – підкреслив представник розвідки.

Юсов зауважив, що після початку наступу ворога у Харківській області одним із перших, хто зустрів росіян і чинив їм потужний опір, точно були спецпризначенці ГУР МО, як і інші складові Сил безпеки та оборони. А Кирило Буданов також був там.

Буданов перебував у Харківській області після наступу

  • Після початку Кирило Буданов дав інтерв'ю американському виданню The New York Times. Як заявлять журналісти, начальник ГУР МО вийшов з ними на зв'язок просто з Харківщини, де перебував у захищеному бункері й разом з іншими командирами контролював оборонну операцію ЗСУ.
  • Потім Кирило Буданов розповів про ситуацію в прикордонній зоні та прилеглих регіонах наживо з Харківської області в межах телемарафону "Єдині новини".
  • Варто зазначити, що на Харківському напрямку ворог продовжує тиснути на наших захисників, зокрема, атакуючи та завдаючи масованих ударів балістикою та керованими авіаційними бомбами. Однак наші бійці мужньо тримають оборону та не дають ворогу просунутися вглиб області. Детальніше про ситуацію на півночі Харківської області – читайте у матеріалі.