Зокрема, це зробила вже навіть компанія "Київстар". Водночас в адміністрації херсонських колаборантів повідомили російським ЗМІ, що їхня протиповітряна оборона нібито перехопила всі ракети. Проте люди, які живуть недалеко від місця удару, вказують, що "моста вже просто немає". А ще 19 липня ЗСУ завдали удару по точці біля моста. Тоді там знищили пункт розміщення ППО.

Ця подія ЗСУ, ймовірно, вгатили по Антонівському мосту: у мережі показали потужні відео "прильотів"

Як тролять окупантів за Антонівський міст

У "Київстарі" написали, що вже готові тягнути кабелі до Херсону. Адже там невдовзі потрібно буде відновлювати українські мережі.

Не втримався також і нардеп Роман Грищук. Він змоделював розмову моста з російськими пропагандистами. Адже переправа тепер на "росія 1", ймовірно, просто буде вважатися розвідною.


Твіт Романа Грищука про Антонівський міст / Скриншот

Іронізувала щодо цього й народна депутатка Євгенія Кравчук. Вона лише написала "добраніч" і прикріпила до допису мем.

Водночас щодо інформації про "успішне збиття ракет", то її навіть у росії погано сприймають. А ось жителі Херсону взагалі обурюються маячнею, яку публікує пропаганда кремля.


Жителі Херсону сказали правду про Антонівський міст / Скриншот з телеграму "НикВести"

Так, справді, туди могли завезти нові системи ППО та вони в росії справді є досить потужними. Проте це лише погіршує ситуацію для тих, хто роками розхвалює російську армію, яка вміє користуватися своїм передовим озброєнням.

Як українці уявляють ППО росіян біля Антонівського моста: дивіться відео

На Вікіпедії ж одразу з'явилися правки в статті про цю споруду. Там вказано, що Антонівський міст був атакований і, ймовірно, знищений в ході операції звільнення Херсону.


Правки у статті російської вікіпедії про Антонівський міст / Скриншот телеграму "Х**вый Херсон"


Як кобзон засмутив путіна / Мем з телеграму "Труха"

Раніше – росіяни вже панікували через атаку на Антонівський міст: дивіться відео