Анастасія пригадала, що їх запросили на день народження друзі. У момент влучання "Іскандера" вони просто сиділи.

Дивіться також Там відпочивали люди: після російського удару під Харковом – 5 загиблих, 16 поранених

22-річна постраждала втратила коханого та вагітну подругу

Анастасія розповіла, що далі вона нічого не чула та не бачила. Коли відкрила очі, то вже нікого не було, всі в крові лежали, а її нога "наче окремо теліпалась".

Було два влучання, я чудом лишилася жива, бо всі загинули навколо мене, в п'яти метрах. Лікареві, який прийшов накласти мені джгут на ногу, у друге влучання відірвало руку. Моє волосся зберегло всі уламки від ракети, повний стаканчик маю на пам'ять,
– розповіла дівчина.

Вона родом з Вінниччини, проте на Харківщину переїхала ще до початку повномасштабного вторгнення. Зустріла там 24-річного нареченого Івана, життя якого забрав ворожий удар. Загинула також її вагітна подруга, чоловік загиблої – у реанімації у важкому стані. Росія вбила також ще одного їхнього друга.

"Просто в один день зламали життя – забрали кохану людину на той світ, друзів, здоров'я – все на світі. Але ми ніколи не доб'ємося справедливості. Цим нелюдям тільки Бог суддя. Я сюди переїхала ще до війни, зустріла тут нареченого, в нас все було прекрасно. І його просто забрали, вбили", – розповіла Анастасія.

У дівчини важкі травми – відкритий перелом ноги, рвані рани, всередині немає частини кістки, забої по всьому тілу та контузія.

Атака по Черкаській Лозовій
У 22-річної Анастасії важкі поранення

Коротко про трагічну атаку по Черкаській Лозовій

  • 19 травня Росія обстріляла село Черкаська Лозова у Харківській області. Росіяни вдарили двома ракетами "Іскандер-М" з території Бєлгородської області Росії.
  • Другу ракету окупанти запустили через 10 хвилин – коли на місце приїхали медики, рятувальники та правоохоронці.
  • На жаль, ворог забрав життя 6 людей, серед яких – жінка на 7 місяці вагітності. Ще 28 – зазнали поранень.