15-річна Кароліна та 9-річний Тимур вийшли надвір і чекали батьків, коли російська ракета прилетіла до їхнього будинку. Нагадаємо, що станом на 17 січня вже відомо про 44 загиблих внаслідок удару у Дніпрі.

Важливо Британська розвідка також підтвердила, що росіяни вгатили по будинку у Дніпрі ракетою Х-22

Українці задонатили понад 3 мільйони гривень постраждалим дітям

Як стало відомо, українці зібрали вже понад 3 мільйони гривень для Кароліни та Тимура, батьки яких Ірина та Максим Шевчук загинули під завалами. Ці гроші підуть на житло та освіту дітей.

Наразі діти перебувають у лікарні. У Кароліни роздроблена нога, а в Тимура – поламана рука. Поруч з дітьми їхній дядько Антон.


Українці зібрали для дітей понад 3 мільйони гривень / фото Валерія Марченко

Що відомо про сім'ю Шевчуків

Дружина брата загиблої Ірини Валерія Марченко раніше розповіла, що пів року тому родина переїхала з Нікополя до Дніпра. Квартира Ірини та Максима розташовувалась на 8 поверсі багатоповерхівки.

Діти подружжя дивом врятувались. У момент вибуху Тимур та Кароліна чекали на батьків на вулиці біля будинку. Наразі малеча перебуває в лікарні.

Під завалами будинку в Дніпрі досі шукають людей

  • Станом на ранок 17 січня розібрано 90% уламків зруйнованої багатоповерхівки.
  • У ДСНС повідомили, що станом на 08:00 17 січня врятовано 39 осіб, з яких 6 дітей. На жаль, унаслідок атаки загинуло 40 осіб, з яких 3 дитини. Також травмовано 79 осіб (16 дітей).
  • Отримано 47 повідомлень про безвісно зниклих осіб, з яких 18 осіб встановлено загиблими, 4 особи знайдені живими у родичів, у лікарнях, 25 осіб наразі розшукуються.
  • Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко зазначив, що рятувальна операція триває понад 63 години. Всього до робіт залучено 415 осіб та 60 одиниць техніки.