Субота, 14 січня 2023 року, увійде в українську історію як день, коли Росія здійснила черговий теракт за допомогою ракет великої дальності. Звісно, що інформаційно-психологічними операціями ворожа пропаганда намагалася звинуватити в трагедії в Дніпрі українську протиповітряну оборону. Однак правда не на боці загарбників.

Читайте також Зло має бути покаране: поіменний список відповідальних за масове вбивство українців у Дніпрі

Росія поцілила в житловий будинок ракетою Х-22

Британські розвідники зауважили, що ця масована атака була здійснена після 15 днів відносної "тиші". Як і під час попередніх 8 хвиль ударів, окупанти насамперед цілили в об'єкти української енергосистеми. Проте одна велика протикорабельна ракета AS-4 KITCHEN – або ж Х-22 – влучила у багатоповерхівку.

Росія випустила цю ракету із середнього бомбардувальника Ту-22М3 BACKFIRE. Це призвело до загибелі щонайменше 40 людей,
– написали в міноборони.

Не варто вірити брехні окупантів про те, що в цьому теракті винна українська ППО, адже, як відомо, ракети Х-22 надзвичайно неточні, якщо ними атакувати наземні цілі. Аналітики заакцентували, що радарна система наведення цих ракет погано розрізняє цілі в міських районах.

Водночас експерти зазначили, що Росії важко завдавати точних ударів по об'єктах, які перебувають на чималій відстані.

Удар по будинку в Дніпрі: росіянам не можна довіряти

  • У своєму недавньому зверненні президент Володимир Зеленський наголосив на тому, що Україна притягне притягнути до відповідальності усіх окупантів, які причетні до цього теракту.
  • Окрім того, у мережі з'явились чергові докази того, що це ніяка не ППО збила ракету, через що уламок нібито влучив в житловий будинок. Користувачі опублікували відео, на якому видно момент попадання Х-22 в багатоповерхівку.
  • Це ситуація вкотре засвідчує, що не варто піддаватися ворожому ІПСО та треба ретельно перевіряти інформацію, яка з'являється в засобах масової інформації та телеграм-каналах.


Як не піддаватись ІПСО росіян / Картинка 24 Каналу