Кореспондентці 24 Каналу Анні Черненко вдалося поспілкуватися з працівником гіпермаркету. Він розповів, що відбувалося в момент удару.

Дивіться також Росіяни влучили в будівельний гіпермаркет у Харкові: є жертви

Перші хвилини після обстрілу росіян

Електрик Ігор Калашник розповів, що йому вдалося вибратися, бо частина гіпермаркету, у якій він перебував на той момент, поки не горіла. Однак спрацювали датчики пожежної небезпеки – та всі двері автоматично відчинилися. Через них чоловік і вибрався.

Я мав обходи і в той час зайшов у світлову. Воно якраз "бахнуло", а довкола ж тільки стіни. Мене трішки привалило. Але я почав швидко знімати напругу. Збоку у нас був автоматичний генератор, а там же солярка. Я його вимкнув, що нічого не… Потім я двох людей вивів,
– поділився Ігор Калашник, електрик.

На місце удару оперативно з'їхалися надзвичайні служби. Один з чоловіків, що також був у магазині, повідомив пожежникам, що у правій частині будівлі бачив жінку з дитиною. Туди рятувальники й рушили.

Наслідки удару по "Епіцентру" / Фото: 24 Канал

"Рятувальники молодці. Поки нічого ще не почало обвалюватися, вони туди побігли... Здається, посередині, де був ламінат, влучило. Бо перший час у районі щитової в мене навіть було світло, не було полум'я. Але все це доля хвилини. Ми хотіли ще побігти до працівників, але вже всередину зайти не змогли", – зазначив Ігор.

Також вдалося вийти самотужки охоронцю складу. Його забрала швидка. Про долю інших працівників Ігор Калашник не знає: чи вдалося врятуватися його колегам, поки що невідомо.

У нас зенітні вікна – їх повітрям вириває. Одразу спрацювала "пожежка", почала заливатися вода – скільки було у пожежному резервуарі. Це хоч щось дало,
– додав працівник "Епіцентру".

Додамо, що за словами речника міської прокуратури, в ТЦ загорілися лакофарбові вироби, деревина, також спалахнула обшивка магазину та товари, які були розташовані всередині. Тому згодом виник сильний їдкий дим. На жаль, кількість загиблих та постраждалих через це може збільшитися.

Цинічний удар по "Епіцентру": що відомо

  • Близько 16:00 25 травня у спальному районі Харкова пролунали потужні вибухи. Місцева влада повідомила, що росіяни вдарили по будівельному гіпермаркету двома керованими авіаційними бомбами.
  • Мер Харкова Ігор Терехов заявив, що в гіпермаркеті перебувало близько 200 людей. Директор магазину повідомив, що 15 працівників магазину не виходять на зв'язок.
  • Станом на 18:10 відомо про двох загиблих чоловіків, як працювали у гіпермаркеті. Щонайменше 25 осіб наразі поранено. Значну частину персоналу та покупців розшукують.