Небензя цинічно заявив, що Росія завдала удару по кафе у Грозі через те, що там ховали "високопоставленого націоналіста". Він цинічно заявив, що на фотографіях з жертвами всі тіла нібито – чоловіки призовного віку.

Дивіться також "У кожній хаті стоятиме не одна труна": в селі Гроза після удару Росії майже не лишилося людей

Росія намагається виправдати удар по Грозі

Росія визнає, що завдала удару по кафе в Грозі й намагається бодай якось виправдати свою терористичну атаку, під час якої загинуло понад 50 людей.

Небензя цинічно назвав загиблих "нацистами". Свій текст він читав з листка, який постійно тримав у руках. Завдяки цьому можна помітити, що у нього трусились кінцівки. Вочевидь, він сам розумів, що на весь світ намагається виправдати знищення невинних людей.

У момент удару (в кафе у Грозі – 24 Канал) там проходили похорони одного з високопоставлених українських націоналістів. Зрозуміло, у них брало участь безліч його спільників-неонацистів. Невипадково на знімках, опублікованих у соцмережах одразу після удару, майже всі тіла належать чоловікам призовного віку,
– заявив він під час засідання ООН.

Що варто знати про удар по кафе в Грозі

  • 5 жовтня росіяни завдали удару по кафе в селі Гроза балістичною ракетою "Іскандер". У цей момент там проводили поминки за загиблим військовим.
  • Наразі відомо про 52 загиблих, серед яких є дитина. Для розуміння – у маленькому селі Гроза проживало всього 300 людей, тож тепер у кожному будинку стоятиме щонайменше одна труна. А в одному з будинків – 5, оскільки удар забрав життя цілої родини.
  • Наразі ще 5 людей вважаються безвісти зниклими, з яких 2 дітей. Тож продовжується ідентифікація жертв. Наразі ідентифікували тіла 49 загиблих.