Зокрема, відомо про дівчину 2005 року народження, яку було госпіталізовано. Двоє інших травмованих не потребували госпіталізації.

Дивіться також Ворог влучив по енергетиці та навчальному закладу, є поранені: що відомо про атаку 22 червня

Що відомо про постраждалих

Внаслідок ракетного удару Росії по Івано-Франківську постраждали троє людей. Про це на брифінгу повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Серед постраждалих – дівчина 2005 року народження, у якої лікарі діагностували черепно-мозкову травму. Її госпіталізували, надали необхідну медичну допомогу, і зараз вона перебуває вдома в задовільному стані. Двоє інших травмованих не потребували госпіталізації.

Як проходить ліквідація наслідків російського удару по Івано-Франківську

За словами Онищук, надзвичайники працюють над ліквідацією наслідків удару. На місці події залучено 121 рятувальника і 35 спецавтомобілів. Знадобиться одна доба, щоб повністю ліквідувати наслідки ракетного обстрілу.

Загальні збитки, завдані обстрілом, ще підраховують. Втім, Івано-Франківська область вже звернулася до міжнародних партнерів за допомогою з будівельними матеріалами для відновлення університету нафти й газу та постраждалих будинків.

Очільниця ОВА повідомила, що до Франківська направляються вантажівки з будівельними матеріалами, серед яких брезент, прозора плівка, дошки, дерево, рейки, цвяхи, монтажна піна та шурупи.

До слова, це був перший удар Росії по середмістю Івано-Франківська. Зокрема, внаслідок удару постраждав Університет нафти та газу.

Які наслідки удару по Прикарпаттю

  • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив про масштаби руйнувань у Прикарпатті. Внаслідок російської атаки по Івано-Франківську було пошкоджено: 22 будівлі, 2 корпуси Університету нафти і газу, дитячий садочок, школу.
  • Місцева влада отримала 270 звернень від жителів щодо руйнувань, і процес збору заяв ще триває. Комісії обходять приміщення, визначаючи збитки і розмір компенсації. За словами міського голови, найбільше постраждав Університет нафти і газу.
  • Марцінків зазначив, що через погодні умови ліквідація наслідків атаки проводилася швидко, щоб будинки не затопило дощем. Він також наголосив на тому, що найголовніше – внаслідок атаки ніхто не загинув, а постраждалі отримали незначні ушкодження і не потребували госпіталізації.