Українські бійці вдарили по пунктах тимчасової дислокації окупантів на промислових майданчиках Мелітополя. Військо противника зазнало серйозних втрат.

До теми Окупанти пропонують розстрілювати жителів Мелітополя, які відмовляються з ними співпрацювати

Місцеві мешканці почули потужні звуки вибухів. Журналіст Денис Казанський опублікував ролик, який знімав мешканець Мелітополя. На відео чути, як чоловік щиро радіє звукам вибухів і каже: "Погнали, братики".

Реакція місцевих жителів наочно показує, як ставляться у Мелітополі до росіян. Загарбників ненавидять та бажають їм загибелі,
– наголосив Казанський.

Дивіться відео, як мешканці Мелітополя радіють втратам ворога: (Увага! Відео 18+, є ненормативна лексика)

Що відомо про атаку ЗСУ по окупантах у Мелітополі

Потужні звуки вибухів пролунали у місті після опівночі 8 серпня. Окупанти заявили, що їхня протиповітряна оборона збила щонайменше 2 ракети. Місцеві телеграм-канали писали, що вибухи пролунали в районі аеродрому та колишнього заводу РЕФМА.

Згодом інформацію про атаку по окупантах підтвердив мер Мелітополя Іван Федоров. За попередніми даними, наші захисники ліквідували сотню російських окупантів, які перебували у тимчасово облаштованих казармах. Крім того, військо противника зазнало серйозних втрат у техніці.

Федоров зазначив, що таке послаблення армії противника створює передумови для успішного контрнаступу на Мелітопольському напрямку.

Дивіться більше – деталі про удар ЗСУ по росіянах в Мелітополі: відео