Віктор Дудукалов, заступник голови Бердянської районної ради, розповів 24 Каналу, що після цього ударів ATACMS, ворог став обачнішим та сховав вцілілі літаки та гелікоптери.

До теми У Бердянській райраді розповіли про втрати ворога після потужної "бавовни"

Зачистили територію

Техніку, яка не постраждала внаслідок удару, росіяни вивезли на Схід чи до Маріуполя, а також на територію тимчасово окупованого Криму. А пошкоджені машини забрали невідомо куди.

Я трошки помилився, прогнозувавши, що вони продовжать використовувати аеродром в Бердянську. Але росіяни бояться ATACMS, і на сьогодні аеродром не використовують для паркування своїх гелікоптерів,
– підкреслив заступник голови Бердянської районної ради.

Окупанти зачистили цю територію, і станом на сьогодні, там нічого не відбувається. Аеродром залишається військовим об'єктом та відповідно охороняється. Але техніку там не розміщують.

Які оговтуються росіяни після ударів ATACMS по аеродрому в Бердянську: дивіться відео

Це буде дуже для нас комфортно, тому що російська авіація, яка свого часу трошки заважала нашому контрнаступу, перемістилась на відстань понад 90 кілометрів від фронту. І якщо ударна сила російської авіації не відновиться на аеродромі в Бердянську, це означає, що росіяни серйозно замислюються про перелаштування своєї логістики,
– припустив Віктор Дудукалов.

Ймовірно, наголосив він, що рано чи пізно окупанти взагалі замисляться над тим, що їхня "логістика" – це просто забратися з території нашої держави та завершити цю війну.

Основні характеристики ATACMS / Інфографіка 24 Каналу

Більше про удар по аеродрому в Бердянську

  • Бердянськ 17 жовтня сколихнула серія сильних вибухів поблизу аеропорту. Як з'ясувалось, американські ракети ATACMS влучили по російській авіації.
  • У британській розвідці зазначили, що Бердянськ є для росіян передовою оперативною базою на Півдні, що забезпечувала фронт. А через втрати внаслідок удару по авіації, противник напевно втратить матеріально-технічні спроможності та наступальний потенціал на цій ділянці фронту.
  • Раніше секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов зазначив, що використання перших отриманих від США ракет ATACMS, "перевищило всі очікування". Він зазначив, що після ураження цим ракетами ворожих аеродромів, стало менше атак з російських гелікоптерів по українських силах.