Росіяни отримуватимуть гідну відповідь на злочини, які вчиняють в Україні. Детальніше про це 24 Каналу розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

Радимо переглянути У нас є кілька опцій: ексклюзивне інтерв'ю з Подоляком про "таємні перемовини"

Завдання від Зеленського

Впродовж останніх двох – трьох тижнів російські окупанти інтенсифікували ракетні обстріли України. Це відбувається на тлі новин про підготовку України до отримання західних винищувачів

Не думаю, що ці божевільні прив'язують це до передачі F-16. У них своя логіка й тактика. Єдине, що я можу сказати, Президент України Володимир Зеленський на останніх засіданнях Ставки Верховного Головнокомандувача дав чітке завдання, щоб ми обов'язково на кожну атаку агресора відповідали,
– наголосив Олексій Данілов.

За словами секретаря РНБО, відповідні інституції отримали свої завдання. Найімовірніше, для російських загарбників готуватимуть чимало "сюрпризів".

"Найближчим часом ви побачите ще більше приємних новин, які стосуються знищення певних об'єктів у Росії. Усе заради того, щоб вони припинили ту терористичну навалу, яку здійснюють на території нашої країни", – підкреслив Данілов.

Жоден злочин росіян не залишиться безкарним.

Ворогів нищитимуть усюди

Торік Росія масово обстрілювала об'єкти критичної інфраструктури в Україні, що спричинило до великих проблем в енергосистемі та не лише. Данілов зазначив, що за певних умов такі об'єкти можуть бути під ударом і на російській території.

Якщо ці об'єкти (критичної інфраструктури – 24 Канал) використовують російські військові для підготовки тих чи інших речей, вони будуть знищені. Це цілі, які не обговорюються,
– зазначив Данілов.

Раніше наші партнери на Заході вважали, що в України немає права знищувати росіян на їхній території. Однак ця ситуація кардинально змінюється.

"Ми не будемо ні в кого запитувати, у який спосіб нам знищувати, підкреслюю, власною зброєю терористів, де б вони не перебували", – зауважив Данілов.

Російські окупанти будуть знищені, хоч як і де б не ховалися.

Болючі втрати російської армії: останні новини

  • У неділю, 14 січня, українські військові над Азовським морем збили ворожий літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Крім того, вдалося також пошкодити повітряний пункт управління Іл-22. Він здійснив аварійну посадку в Анапі, однак не підлягатиме відновленню.
  • Нещодавно Силам оборони також вдалося знищити рідкісну російську САУ 2С34 "Хоста" на Таврійському напрямку. Також уразити змогли зенітно-ракетну установку "Тор".
  • Варто також додати, що у росіян фіксують серйозні проблеми з танками та бойовими машинами піхоти. За даними видання Forbes, вони просто невдовзі можуть закінчитись в окупантів. На початку повномасштабного вторгнення у Росії було 2 987 танків. Однак майже за рік у боях росіяни втратили щонайменше 2 619 танків.