Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш, передає 24 Канал.

Дивіться також Євлаш розповів, чи можливо на "Кинджал" впливати засобами РЕБ і як з ними боротимуться F-16

Що розповіли в Повітряних силах

Речник Повітряних сил Ілля Євлаш прогнозує, що росіяни будуть максимально збільшувати інтенсивність ударів, користуючись часом, доки в Україну не надійшла військова допомога.

Намагатиметься (Росія – 24 Канал) вибити енергетичну, критичну інфраструктуру, наскільки це можливо. Однак ми маємо розуміти, що деякі ракети ворогу доводиться буквально з конвеєра випускати та вже застосовувати по нашій території. Звісно, що все це продовжується, і, власне, до постачання та систем ППО різних типів, і F-16 нам треба триматися й відбивати ці атаки,
– зазначив речник командування Повітряних Сил України.

Якого ППО не вистачає Україні: коротко

  • Речник Повітряних сил Ілля Євлаш розповів 24 Каналу, що Україні потрібні різні види озброєння, яке буде доповнювати одне одного. Від винищувачів F-16 до озброєння для збиття ударних БпЛА та ракет.
  • Україні потрібні підрозділи РЕБ, глибокоешелонована оборона різних радіусів дії: малого, середнього, дальнього, які будуть прикривати один одного та виконувати бойові завдання відповідно до виду озброєння.
  • Озброєння, яке найкраще пристосоване для збиття дронів – це "Гепарди", Terrahawk Paladin, "Евенджери", "Равени". Найкращим "кілером" до таких ракет, як "Кинджал", "Циркон", Х-22, є Patriot.