Про це президент Володимир Зеленський повідомив у вечірньому зверненні до українців, передає 24 канал. Глава держави висловив впевненість, що цю ініціативу підтримають.

Зверніть увагу Найближчими тижнями чекаємо хороших новин щодо ППО: звернення Зеленського

Важливий напрямок української оборони

Президент Володимир Зеленський відзначив, що в межах роботи благодійної платформи United24 уже вдалося зібрати майже 220 мільйонів доларів з понад 100 країн світу. За ці кошти купують дрони, гелікоптери та машини для розмінувань.

Однак з наступного тижня на платформі з'явиться ще один фандрейзинговий напрямок, метою якого буде збір коштів для флоту морських дронів для України.

Наступного тижня запустимо ще один фандрейзинговий напрямок – будемо акумулювати кошти для флоту морських дронів. Думаю, абсолютно кожен розуміє, що це й для чого це, і впевнений, що мільйони людей підтримають і такий напрямок у нашій обороні. Як це працює – всі вже бачили. І це тільки для захисту нашої, нашої морської акваторії, на чуже ми не претендуємо,
– наголосив Зеленський.

Зеленський подякував амбасадорам United24

Володимир Зеленський відзначив, що зараз амбасадорами платформи United24 є Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик, Демна, Лієв Шрайбер, Марк Гемілл, Imagine Dragons, Барбра Стрейзанд, Скотт Келлі і Тімоті Снайдер. Глава держави подякував усім причетним до проєкту за їхню роботу.

Я дякую кожному з донорів і амбасадорів United24, команді проекту та всім, хто допомагає нам захищатися від російського терору,
– підкреслив Зеленський.

Вечірнє звернення Володимира Зеленського: дивіться відео