Іще командувач ПС підкреслив, що його підлеглі працюють постійно. Зокрема, щойно відбили атаку "Шахедів", про що детально розкажуть зранку.

Дивіться також Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні катастрофи Іл-76, – Зеленський

Росія хоче дискредитувати Україну перед світом

Протягом дня 24 січня 2024 року несамовита російська пропаганда спрямовує фейковий потік інформації на зовнішню аудиторію – намагається дискредитувати Україну в очах світової спільноти. Мета очевидна – вони хочуть зменшити міжнародну підтримку нашої держави. Не вийде! Україна має право на захист і право на знищення засобів повітряного нападу агресора,
– написав Олещук.

Він підкреслив, що багато українських міст і сіл щодня і щоночі перебувають під обстрілами російських ракет, бомб та дронів. Це Харків, Херсон, Дніпро, Запоріжжя та інші прифронтові регіони. Тож ПС "роблять усе, щоб дістати ворога як у небі, так і на землі".

Ви читаєте наші звіти. Чимало російських літаків разом з екіпажами уже ніколи не зможуть тероризувати наших людей. Вони знищені! У нас з'являється дедалі більше інструментів та можливостей, аби діставати ворога там, де він цього не чекає!
– емоційно висловився командувач Повітряних сил.

Наостанок він зауважив, що ПС "били, б'ють і битимуть ворога, де б він не був, захищатимуть наших громадян від терористичних атак ворога!".

Росія звинувачує Україну в обстрілах, а сама атакує постійно

  • 24 січня над Бєлгородською областю впав російський літак Іл. Росіяни одразу поширили заяви, буцімто Іл збила Україна, а на його борту нібито були наші полонені, яких везли на обмін. Володимир Зеленський заслухав доповіді спецслужб і доручив їм розслідувати справу та з'ясувати долю полонених. Кулеба поінформує міжнародних партнерів про те, що відомо українській стороні.
  • Окупанти неперервно атакують нашу землю. По Одесі увечері 24 січня били двічі. Повторна атака спричинила пожежу у житловій багатоповерхівці, є поранений. На фото крізь вибиті вікна будинку видно вечірнє місто.
  • А мер Харкова після російських обстрілів запропонував перейменувати вулицю Пушкінську. Хоча Ігоря Терехова просили про це давно, він не наважувався на такий крок, мовляв, Пушкін не винен, що народився Путін. Тепер він написав: довго думав, що Пушкін – це не про сучасну Росію, але зараз не можна залишити все як є. До слова, саме по вулиці Пушкінській прилітало кілька разів поспіль, загарбники зруйнували там пам'ятки архітектури.