Були також питання електроенергії та продуктів, але Росія змогла їх замістити. Про це Олег Сенцов розповів в інтерв'ю проєкту "Рандеву з Яніною Соколовою".

Цікаво Проблеми з водою у Криму: окупанти хочуть збудувати новий водозабір для потреб військових

Якісь політичні всі ці штуки не можуть тривати довго. Коли в Криму не йде війна, а там вона не йде, маю на увазі активні бойові дії, це відходить на другий план. Тоді це питання вже не є настільки актуальним, і світове суспільство, на жаль, не приділяє йому стільки уваги,
– підкреслив режисер.

Втім, важіль впливу таки знайшовся – це кримська вода. Колишній бранець Кремля переконаний, що Україні слід проявити політичну волю, щоб тримати цей важіль і давити на Росію.

На питання ведучої, що в Криму є багато людей, які проти окупації, але їх теж зачіпає дефіцит води, Олег Сенцов з посмішкою запропонував міняти бочку води на одного полоненого.

Яніна Соколова зауважила, що в такий спосіб Україна зможе повернути всі сотні полонених, а росіян забезпечити водою всього на кілька годин. Тоді ексбранець погодився, що в такому разі за полоненого можна навіть цистерну води давати.

Наскільки серйозною є проблема води в Криму

Олег Сенцов також розповів, що серед його знайомих у Криму, які мали "проукраїнську або просто адекватну позицію", давно виїхали.

На півострові залишилися буквально декілька людей, які не змогли виїхати через певні обставини. З ними український режисер спілкується не регулярно, але вони часто говорять саме про воду.

Інформація останніх днів для мене від знайомих – це мрія про те, щоб прийти додому, набрати ванну гарячої та чистої води й помитися. Це вже мрія,
– заявив Олег Сенцов.