Радник глави Офісу Президента наголосив, що для України життя людей – безумовний пріоритет. Про безпеку жителів тимчасово окупованого Криму, куди вже активно навідується "бавовна", під час активної деокупації подбають.

Зауважте Вже час згадувати слова: на радіостанції "Крим" раптом зазвучав український гімн

Ми вже розробляємо евакуаційні маршрути для жителів окупованого Криму, охочих покинути півострів на час активної деокупації. Поки ж просимо всіх триматися якомога далі від військових об'єктів і перевірити укриття,
– розповів Подоляк.

Україна повертає своє

Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 29 серпня заявив, що усі російські окупанти мають знати: їх гнатимуть до кордону. Окупанти мають лише 2 варіанти: втекти або здатися у полон. Президент наголосив: герої ЗСУ не потребують жодних анонсів чи інформаційних хвиль у спину. Україна повертає своє. І повертатиме.

Український лідер наголосив, що мовиться про Харківщину, Луганщину, Донеччину, Запоріжжя, Херсонщину, Крим. А також – обов'язково – всю українську акваторію Чорного й Азовського морів – від Зміїного до Керченської протоки. Зеленський запевнив, що це все буде.

"Бавовна" завітала до окупантів у Херсоні

Увечері 30 серпня ЗМІ повідомили про вибухи у Херсоні. За попередніми даними, "бавовна" завітала туди, де була база загарбників. Місцеві телеграм-канали повідомили про удар по Антонівському мосту. Водночас офіційного підтвердження цієї інформації наразі не було.

Українців просять реагувати на повітряні тривоги

Українців просять не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Коли сповіщають про загрозу, потрібно негайно відкласти всі справи та йти в укриття цивільного захисту. Перебувати там потрібно, аж доки не сповістять про відбій. Не можна нехтувати цим правилом, адже воно рятує життя.

Зауважте – у Криму спалили розташування російських ППО: дивіться відео