Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму України. На фейсбук-сторінці держагентства також розмістили оновлену карту країн "червоної" та "зеленої" зони.

Дивіться також Онлайн-карта для подорожей у часи пандемії: куди пускають українців

Україна потрапила до "червоної зони", тому що показник захворювання на COVID-19 становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення,
– прокоментували там ситуацію.

Водночас, там нагадали: для в’їзду в Україну іноземним громадянам необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію.

Громадяни, які приїжджають з країн "червоної зони" в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком "Дій вдома". А ось приїжджі із "зелених країн" можуть перебувати в Україні безперешкодно за наявності страхового поліса.


Україна потрапила до держав "червоної зони" / Скриншот

Також у Держагентстві з розвитку туризму поспішили повідомити, що популярні для відвідин серед українців Польща, Єгипет, Туреччина та Болгарія поки залишаються у "зеленій зоні".

Яка ситуація з коронавірусом в Україні: коротко

  • Станом на ранок 23 червня в Україні протягом доби зафіксували 833 нових випадки інфікування коронавірусом. Зросла за добу і кількість летальних випадків – на 23 нових, а одужали 314 осіб.
  • Від початку пандемії від ускладнень, спричинених COVID-19 в Україні померли 1035 осіб, а одужали 16 956 пацієнтів. Загальна кількість інфікованих в Україні становить 38 074.