Відважні воїни ЗСУ нищать не лише рядових російських окупантів, а й офіцерів та навіть найвище командування ворога. Росіянам доводиться роздавати звання, щоб бодай якось покрити втрати найвищого керівного складу.

Читайте також Захисники, попри дипломатичний, готують військовий шлях звільнення Маріуполя

Україна вбила 10 російських генералів

Як повідомляє американська розвідка, росіяни зазнали великих втрат на лише на полі бою, а й у найвищих ешелонах своєї армії. Зокрема, йде мова про те, що українцям вдалося вбити від 8 до 10 російських генералів. Про це повідомив глава Управління оборонної розвідки США Скотт Берр'єр.

За його словами, американці дуже уважно слідкували за тим, як зростає кількість ліквідованих офіцерів-генералів у російській армії. Він підкреслив, що такі втрати генералів Росії, яких завдали їм ЗСУ, безпрецедентні – США у під час війни в Афганістані втратили набагато менше.

Відповідаючи на запитання сенаторів, Берр'єр наголосив на двох факторах, які дозволили Україні завдати генералам російських окупантів таких втрат.

По-перше, вдало спрацювали дані, які надала американська розвідка. По-друге, генералам доводиться самим йти вперед, щоб забезпечити виконання наказів,
– сказав Берр'єр.

Також голова американської оборонної розвідки підкреслив, що росіяни переважають у живій силі, але українські військові мають значно вищу мотивацію, що дозволяє нам завдавати ворогу таких великих втрат.

Війна Росії з Україною: коротко про останні новини

  • Як повідомили американські розвідники, Путін після провалу в Україні може почати бойові дії у невизнаному Придністров'ї. Також російський диктатор сподівається на затягування війни проти України та послаблення міжнародної підтримки для нашого народу та армії.
  • Російські окупанти не збираються припиняти спроб наступальних дій. У Генштабі ЗСУ назвали напрямки, які ворог визначив як пріоритетні.
  • Російські солдати починають розуміти, що грають роль "гарматного м'яса". Вони готуються відмовлятися від подальших наступальних дій заради збереження свого життя.

Дивіться також – відео вуличного бою в Маріуполі