Повернення до витоків

Дорога додому буде довгою, небезпечною та сподобається ця подорож далеко не всім. Тим, кому до вподоби російська модель розвитку суспільства, не пощастило. Їм в інший бік. Це не біда – Росія велика, місця вистачить.

Цікаве Другого шансу не буде: який революційний крок дарує Україні статус кандидата у члени ЄС

Європу позбавили залежності від російської газової голки

Але зміна вектора розвитку відбулася, хоч і під залпи російських знарядь. Москві вже не отримати важелів впливу на нашу політику, та й економіка України має всі шанси більше не залежати від російської газової труби.

Скажу більше, запекла боротьба України за європейський шлях розвитку зірвала маску пристойності з російського режиму і змусила Європу усвідомити, що для них означає російська вуглеводнева голка. Наскільки небезпечно та згубно залежати від ресурсів, якими керує неадекватний диктатор та його поплічники.

Україна змінила не лише свою долю, вона змінила долю ЄС, підштовхнувши європейців до відмови від такої приємної та комфортної залежності від російських ресурсів. Ми довели, що нафта та газ із Росії – це знаряддя політичної експансії. Європа, схоже, засвоїла урок.

Не пропустіть Україна була потрібна росіянам не для параду на Хрещатику

Історичний злам старої картини світу

Час змін настав, дорогі співгромадяни. Він нам дорого обійшовся, але інакше не буває. За моральний, економічний та геополітичний вибір доводиться платити. Іноді кров'ю, на жаль.

Дорогу здолає той, хто йде.

Те, про що ми мріяли 1991 року, голосуючи за Незалежність України, стало ближчим. Ворог буде розбитий! Перемога буде за нами!

Актуальне – скільки часу займе вступ України до ЄС: дивіться відео