Про це заявив керівник "Української команди" Артур Палатний у фейсбуці, коментуючи оприлюднені Генштабом цифри втрат окупантів, які перевищили 200 тисяч.

Дивіться також Більше ніж населення 4 областей Росії: з чим можна порівняти втрати ворога у 200 тисяч осіб

"200 000 ворогів грузом 200. Україна на найближчому саміті НАТО має отримати чіткі умови та терміни вступу до Альянсу. Україна вже пройшла "випробувальний термін" для вступу в НАТО, заплатила та платить у цей момент дуже високу ціну, знищуючи Росію на полі бою. Сьогоднішня цифра вбитих російських вояк – яскраве тому підтвердження", – заявив Палатний.


Актуальні втрати ворога станом на 17 травня / Інфографіка Генштабу ЗСУ

Керівник "Української команди" наголосив, що увесь світ вже зрозумів: для путінського режиму багатотисячні втрати не є аргументом припинення війни. Тому міцні Збройні Сили України – найголовніша запорука безпеки європейського континенту та стабільності у світі.

Доки є потік зеків та чмобіків, Путін буде намагатися продовжувати війну. Тому для звільнення української землі ми маємо розбити та знищити путінське військо. Pосія та росіяни на багато поколінь мають боятися глянути в бік України. А тим більше знову наважитися на війну проти нашої країни. Тому Україна має отримати безмежну військову допомогу від наших партнерів. Сучасна західна військова авіація, далекобійні ракети, ще більше сучасних комплексів ППО/ПРО, сучасний флот – це саме та необхідна інвестиція у безпеку України та світу,
– підкреслив Артур Палатний.

Як повідомлялося, за даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 17 травня кількість знищених ворогів перевищила позначку в 200 тисяч і склала 200 590 особового складу (+610 за добу).