Про це пише авторитетне французьке видання Le Monde.

Як вважає оглядач видання Сільві Кауфман, Трамп хотів би обійти питання України на шляху до "великої операції" з Росією – але вона все ж таки стає йому поперек горла

Автор звертає увагу на те, наскільки болючим для російської ідентичності стало питання незалежності України і Москва реагує на неї дуже агресивно, підриваючи суть міжнародної системи, яка встановилася після "холодної війни".

Читайте також: Трамп знайшов крайнього у захопленні Росією Криму

Дональд Трамп, бажаючи перезавантажити відносини з Москвою, нібито спочатку забув про Україну, війну в Донбасі та анексований Крим. Але революційний настрій Білого дому зіткнувся з великою кількістю перешкод. Раптом Україна стає поперек горла Дональду Трампу у здійсненні його великого російського плану. Тому що вона користується підтримкою багатьох діячів у Вашингтоні, в Конгресі, в політичному і військовому істеблішменті. А також тому, що принести її в жертву просто означало б принести в жертву міжнародне право. А саме заради цього права і були введені американські і європейські санкції проти Росії,
– йдеться в матеріалі.

На думку оглядача, саме тому американські дипломати і Пентагон зайняли позицію щодо війни в Україні, яка продовжує політику адміністрації Барака Обами, цитує автора ZN.ua.

Саме тому у Вашингтоні так активно почали говорити про те, що зняття санкцій з Росії неможливе доти, поки не будуть виконані Мінські домовленості і Крим не повернеться до складу України.

Читайте також: Трамп заявив, в якій сфері готовий співпрацювати з Росією