У Верховну Раду внесли законопроєкт №7427, який ініціював прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Він передбачає нововведення, як можуть створити великі проблеми як для комунальних підприємств, так і для приватного бізнесу.

Читайте також Росія засекретила дані про нерухомість "кухаря Путіна" Пригожина

Дозвіл на арешт майна без суду

Як повідомив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, цей законопроєкт надає "Нафтогазу" повноваження забирати майно комунальних та приватних підприємств у разі наявності двомісячної заборгованості. Процес може відбуватися без розрахунків, суду та слідства.

Цинізм полягає в тому, що майно НАК забиратиме, а фінансові зобов'язання по боргах/кредитах залишить містам і селам, це нове слово в юриспруденції,
– наголосив Слобожан.

На його думку, зараз потрібно вирішувати проблеми із здорожчанням газу, його мінімальною кількістю в сховищах та зруйнованими росіянами підприємствами, які займалися постачанням тепла та води.

Асоціація міст України звернулася до профільного комітету, щоб запобігти атаці на право власності та запобігти зриву опалювального сезону.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Російські окупанти порушують усі можливі закони та конвенції щодо поводження з полоненими. У той час, як Україна ставиться до полонених росіян краще, аніж до них ставилися вдома, окупанти б'ють та катують українців, і полонених жінок змушують дивитися на звірства.
  • Як повідомив генерал-лейтенант у відставці Ігор Романенко, наші героїчні ЗСУ докладають просто титанічні зусилля для того, щоб давати відсіч ворогу, а не деяких напрямках навіть переходити у контрнаступ. На його думку, ситуація покращиться, коли на озброєнні в наших захисників та захисниць буде більше важкої високоточної зброї.
  • Партизани продовжують чинити окупантам шалений спротив та сіяти паніку серед колаборантів та росіян. У Херсоні героям вдалося підірвати автомобіль колаборанта найвищого рівня.

Дивіться також – президент Зеленський підписав Стамбульську конвенцію: відео