Щоб Росія не виграла, Україні потрібно терміново відправити необхідну допомогу. Про це заявив глава польської держави Анджей Дуда.

Зверніть увагу Нині війна вже не схожа на таку, яку Росія може виграти, – російський журналіст

Росія може виграти війну лише в одному випадку

За словами Дуди, якщо Україна дуже терміново не отримає допомогу, то російські окупанти можуть виграти цю повномасштабну війну.

Президент Польщі наголосив, що у росіян немає сучасної військової інфраструктури, але є люди.

Якщо найближчими тижнями ми не надішлемо в Україну військову техніку, то Путін може виграти,
– зазначив Дуда.

Що потрібно для постачання винищувачів Україні

Нещодавно Дуда заявив, що відправлення винищувачів в Україну створить "серйозну проблему" для самої Польщі. Якщо у польських ВПС буде менш як 50 літаків, "цього буде недостатньо, і буде потрібно більше".

За його словами, бойові літаки F-16 вимагають дуже серйозного обслуговування, тому "недостатньо просто відправити кілька літаків F-16 для України". Польща є членом НАТО і тому будь-яке рішення про постачання винищувачів має бути спільним, а не рішенням однієї країни.

Росія готується до затяжної війни в Україні

  • Вороги мобілізують не лише людський ресурс, а й об'єкти промисловості для постановки на воєнні рейки. Таким чином, окупанти хочуть бути готовими до затяжної війни й виробляти якусь продукцію військового призначення або ремонтувати її.
  • Аналітики американського Інституту вивчення війни вважають, що у Росії готують військову промисловість до тривалої війни в Україні. Також у країні-агресорці встановлюють додаткові умови для ухилення від санкцій.
  • Заступник генсекретаря НАТО Мірча Джоане заявив, що війна проти України навряд чи закінчиться невдовзі. За його словами, у військовій темі 2023 рік буде важким. Він закликав підтримувати Україну, поки це буде необхідно.
  • Окрім цього, раніше аналітики також прогнозували, що Кремль готується до затяжної війни. Вони наголошували, що загарбники хочуть перехопити ініціативу на полі бою.