Як виявилось, зрадник коригував ракетні удари по Києву. Тепер йому загрожує позбавлення волі.

Зверніть увагу Російські агенти готували ракетні удари по залізниці та енергооб'єктах Одеси і Херсона

Як співробітник Укрзалізниці працював на Росію

Так, посадовцю регіональної філії "Південно-Західна залізниця" окупанти обіцяли лояльне ставлення та керівні посади в окупаційних адміністраціях.

Чоловік перебував на постійному зв’язку з ФСБ. Він слідкував за пересуванням військових ешелонів з озброєнням та боєприпасами ЗСУ.

Крім цього, зрадник намагався передати окупантам координати об’єктів енергогенеруючих підприємств у Києві.

Однак ворожого поплічника СБУ затримала у Чернігові. У нього знайшли листування з представником ФСБ.

Що загрожує зраднику

Наразі слідчі повідомили зловмиснику про підозру за статтею про державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану. Йому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

СБУ затримала ворожого агента / фото Служба безпеки України

СБУ продовжує викривати зрадників України

  • Нещодавно правоохоронці викрили російську агентуру у Дніпропетровській області. Зловмисники розвідували позиції спецпризначенців ЗСУ та готували теракти.
  • Також Служба безпеки викрила та затримала ворожих агентів. Вони готували ракетні удари по залізничних вузлах та енергооб'єктах на Півдні України.
  • Окрім цього, СБУ викрила військовослужбовця Збройних Сил України, який зрадив український народ та здавав ворогу розташування власних побратимів.
  • СБУ затримала агента Росії, який працював на ФСБ. Колаборант сподівався отримати від окупантів квартиру в Криму.
  • А в Чернівецькій області спіймали кадрового співробітника управління ФСБ Росії у Красноярському краї. Шпигун збирав інформацію про дислокацію і переміщення військової техніки та особового складу ЗСУ і Нацгвардії, зокрема, окремого полку спеціального призначення 4308.