Очільник Одеської ОВА розповів, що обшуки не оминули й область. Варто додати, що робота спецслужб в цьому регіоні була доволі плідною та результативною.

Читайте також Керівництво Сумської ОВА викрили на розкраданні коштів для відбудови

Які порушення викрили в Одеській області

Марченко зазначив, що 1 лютого на корупції викрили заступника начальника одного з управлінь Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА. Відомо, що посадовець налагодив злочинний механізм одержання грошей за сприяння у безперешкодному виділенні земельних ділянок.

Крім того, 2 лютого співробітники департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції оголосили про підозру ще двом посадовцям адміністрації, яких підозрюють у привласненні державних коштів при закупівлі харчових продуктів.

За даними слідства, посадовці у змові з директором ТОВ завищили ринкову вартість продуктів під час укладення тристоронніх угод про придбання продовольчих товарів для Збройних Сил України.

Правоохоронці встановили, що у квітні 2022 року лише за одним укладеним з підконтрольним товариством договором на закупівлю продуктів на 40 мільйонів гривень різниця у вартості сягнула семи мільйонів.

СБУ викрила військового-зрадника

Цього ж дня СБУ викрила військовослужбовця Збройних сил України, який зрадив український народ та здавав ворогу розташування власних побратимів.

Марченко наголосив, що недоторканих ні в адміністрації ні в області немає і кожен повинен і буде нести відповідальність за свої вчинки згідно з законами України.

Обшуки спецслужб 1 лютого: коротко

  • 1 лютого з обшуками прийшли до відомого олігарха Ігоря Коломойського. Причина в тому, що правоохоронці викрили масштабні схеми привласнення 40 мільярдів гривень на "Укрнафті" та "Укртатнафті".
  • Силовики також прийшли з обшуками до виконувачки обов'язків начальника податкової служби Києва Оксани Датій. У неї знайшли "список бажань", в якому вона мріяла про соболину шубку, заробити 1 мільйон доларів та поїздку до Лондона.
  • Також з обшуками завітали до ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова, депутата Вадима Столара та бізнесмена Ігоря Коломойського.
  • В ДБР заявляють, що така "чистка" – це лише початок, а корупція є не менш небезпечним ворогом, ніж Росія.