Окрім Коломойського, джерелом мемів стала виконувачка обов'язків начальника податкової служби Києва Оксани Датій. 24 Канал зібрав реакцію користувачів мережі на обшуки СБУ.

До теми "Ти не ти, коли не випив кофє": мережа вибухнула мемами про Коломойського після візиту СБУ

Реакція користувачів

Після ранкових обшуків українських спецслужб соцмережі вибухнули реакціями та мемами про чиновників. Одним з перших, до кого завітали "непрохані гості", виявився олігарх Ігор Коломойський.

Користувачі твітера пропонують "розкуркулювати" посадовців за несмак у їхніх будинках.

Дехто зауважив, що такі обшуки треба проводити частіше, адже вони такі довогоочікувані для українського народу.

Коментатори зауважили, що в будинках чиновників постійно знаходять різні "чаклунські речі", які допомагають нашим посадовцям "знайти істинний шлях у керуванні державою".

Обшуки СБУ відбулись, завдяки "зеленому терору" Зеленського.

СБУ та БЕБ прийшли колядувати до Коломойського / Новинач

Друга хвиля мемів накрила соцмережі після обшуків виконувачки обов'язків начальника податкової служби Києва Оксани Датій. ДБР знайшло її список заповітних мрій і, вочевидь, частина з них вже здійснилась.

Обшуки СБУ 1 лютого: що відомо

  • СБУ завітала з обшуками до відомого олігарха Ігоря Коломойського. Причина обшуків у тому, що правоохоронці викрили масштабні схеми привласнення 40 мільярдів гривень на "Укрнафті" та "Укртатнафті". Це трапилось через несплату податків та легалізацію грошей, здобутих злочинним шляхом.
  • Також силовики прийшли з обшуками до виконувачки обов'язків начальника податкової служби Києва Оксани Датій. Її звинувачують у багатомільйонних незаконних схемах збагачення. Цікаво, що під час обшуку в неї знайшли "список бажань". Мріяла посадовиця про соболину шубку, поїздку у Лондон, подарунок від коханого – годинник Breguet, заробити 1 мільйон доларів та інше.
  • Ба більше, з обшуками прийшли до ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова, депутата забороненої в Україні ОПЗЖ Вадима Столара.
  • Про підозри повідомили ексглаві Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику, двом чиновникам з Міністерства оборони та колишньому заступнику глави держпідприємства "Промоборонекспорт".