Стверджують, що Аваков сам підтвердив обшук. Він розповів, що працівників ДБР цікавили контракти з французькою Airbus Helicopter. Їх уклали ще 6 років тому.

Зверніть увагу У МВС показали фрагмент з останнього інтерв'ю Дениса Монастирського

Саме Airbus Helicopter поставила МВС гелікоптери H-225. На борту одного з них загинуло керівництво відомства.

Ексглава МВС Аваков стверджує, що правоохоронці відпрацювали версію формально.

Контракти ж затверджували уряд та парламент,
– заявив Аваков.

Авіакатастрофа у Броварах – головне

Авіакатастрофа, яка забрала життя керівництва МВС, сталася 18 січня 2023 року. Вранці вертоліт ДСНС ЕС-225 Super Puma впав у Броварах. На жаль, всі, хто були на борту гелікоптера, загинули. Серед них – Денис Монастирський – на той час чинний глава МВС України. Також пішли з життя його перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович.

В Офісі Президента розповіли, що керівництво МВС летіло в одну з гарячих точок. В Офісі генпрокурора заявили, що розглядають різні версії трагедії.

"Наразі розглядаємо всі можливі версії, включно з диверсією. Але поки фахівці не зроблять свої висновки – жодних спекулятивних теорій не має бути. Необхідно встановити істину", – мовиться у повідомленні.

Окрім того, Андрій Костін – генпрокурор – розповів, що справа – на його контролі, а розслідування здійснює СБУ.

Згодом у СБУ назвали можливі версії авіакатастрофи у Броварах. Зокрема, порушення правил польоту з боку екіпажу ДСНС та умисні дії щодо знищення вертольота.

Попрощалися з керівництвом МВС 21 січня. Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська під час траурної церемонії не змогли стримати сліз.

Український лідер подякував загиблим за важливу й гідну працю на благо України.