Наразі військова захищає українські землі від російських окупантів. Сама українка до своєї участі в російському шоу ставиться з гумором.

Дивіться також Екснардеп Чорновіл образив голову медслужби "Вовків Да Вінчі" Михайлову: військова відповіла

Українська військова перемагала в шоу “Найрозумніший”

Військовослужбовиця у своєму твітері опублікувала допис, де зазначила, що в минулому ставала переможницею шоу "Найрозумніший". Як доказ, вона прикріпила скриншот, який взяла з відео цього шоу в ютубі.


Сорочинська двічі перемагала в шоу "Найрозумніший" / Фото з твітера babkazistvolom

Військова зазначила, що брала участь у "Найрозумнішому", коли їй ще було 12 років. Вона зазначила, що ніколи б не подумала, що після перемог в російському шоу у Москві, двічі піде на війну знищувати окупантів.

Ми з хлопцями якось в бліндажі під Водяним дивилися "Найрозумніший" (відео з її участю – 24 Канал) і думали, як я докотилася до такого життя,
– сказала військова.

Наостанок вона зазначила, що ще в минулому нічого гарного не побачила в Тіні Канделакі. Крім цього, після цього допису на військову підписалося доволі багато користувачів твітера.

Яка позиція Тіни Канделакі про війну Росії проти України

  • Російська телеведуча Тіна Канделакі з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну веде досить активну пропагандистську діяльність. Зокрема вона поширює неправдиву інформацію щодо війни в нашій країні через свої медійні канали.
  • Крім цього, вона зухвало звинувачувала українську владу в тому, що вона “не змогла наблизити Україну до громадянського миру”. Вона також підтримувала українського президента-втікача Віктора Януковича.
  • Врешті-решт українська прокуратора ініціювала процес оголошення Тіни Канделакі в міжнародний розшук. Тож тепер, якщо вона перетне кордон інших держав, її мають затримати компетентні органи та екстрадувати в Україну.