Україна продовжує активне очищення від всього російського та розірвання культурних зв'язків з окупантами. Черга також дійшла і до українських бібліотек.

Читайте також Естонія планує випустити монету номіналом 2 євро з написом "Слава Україні"

Очищення бібліотек від російської пропаганди

У Міністерстві культури та інформаційної політики повідомили, що активно працюють над оновленням книжкового фонду українських бібліотек. Зокрема, з наших бібліотек вилучать усю російську літературу, яка спрямована на пропаганду, та замінять її україномовною. Також бібліотеки заповнять книгами українських видавництв.

Як повідомляється, основна мета таких заходів – сприяння розвитку нашого книговидавництва, а також запобігання "отруєнню", яким українським громадянам шкодила російська пропаганда.

Пропаганда – це небезпечна зброя. Сьогодні російська брехня отруює все навкруги. Маємо всіма способами боротись із цим явищем. Наразі Міністерство визначило чіткі критерії, за якими російська література буде вилучена з українських бібліотечних фондів,
– заявила заступниця міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк.

Методику вилучення російської пропагандистської літератури з українських бібліотек розробляли провідні фахівці бібліотечної справи зі всієї України.

Російська пропаганда: останні новини

  • Виявляється, термін "денацифікація", яким Путін та його пропагандисти намагалися виправдати війну проти України, для більшості росіян абсолютно незрозумілий. Кремлю доводиться відмовлятися від свого ж терміну.
  • Росіяни продовжують марити повною окупанцією Маріуполя. Наші захисники тримають оборону та героїчно не дають ворогу втілити свій план. Попри те, що пропагандист Соловйов постійно бреше про повне захоплення міста, побувати у ньому без захисту він не наважився. Навіщо для нього шолом та бронежилет, коли у місті все під контролем росіян, пропагандист посянити не спромігся.
  • В окупованому Херсоні росіяни продовжують свої інформаційно-психологічні операції. Вони вимкнули зв'язок та брешуть, що Україна "кинула" херсонців. Це фейк росіян, і Україна робить усе для того, щоб над Херсоном майорів жовто-синій прапор, а місто та область були очищені від російських окупантів.

Дивіться також – Веніславський відповів, що зараз з Медведчуком