Про це на своїй сторінці у Facebook написав український журналіст Сергій Тахмазов, який був присутнім під час обміну.

За словами журналіста, коли автобуси із заручниками бойовиків "ЛНР" приїхали до пункту пропуску "Майорське", виявилося, що в одному з автобусів перебувають журналісти "молодих республік" та російського НТВ.

Читайте також: Скандал зі звільненими заручниками: у Порошенка пояснили, як злочинці опинилися поміж героями

Побачивши подив і увагу українських журналістів до себе, заїжджі пропаг*ндони чомусь почали похапцем натягувати балаклави і ховати свої писки у светри і куфайки,
– написав Тахмазов.

Журналіст також розповів про ситуацію, коли жінка, яка проводила верифікацію з прибічниками "ЛДНР", що підлягали обміну, "виказувала своє "фе", якщо людина виявляла бажання залишитися в Україні: "Це найгірше, що ви могли зробити".

Тахмазов також звернув увагу на подив звільнених Україною прибічників "ЛДНР". Вони були здивовані тим, що їх зустріли з автозаками.

"Тут я помічаю вирази облич звільнених Україною. Вони побачили автозаки. Ні, ну а що вони хотіли? Це укропська хунта може вас на комфортабельних автобусах возити... Так що велкам ту хоум, пацанчики", – написав журналіст.

Читайте також: Грицак розповів, яку важливу особу не передали бойовикам під час обміну полоненими

Нагадаємо, 27 грудня відбувся найбільший обмін полоненими. Україна повернула додому 73 своїх громадян, натомість віддала бойовикам 233 особи.