Головні поразки Росії попереду

Лунає, що "ми воюємо не з Україною, а зі США, з усіма країнами НАТО". Але насправді воюють винятково українці, нам допомагають, але не значно, ленд-ліз тільки підписаний, постачання західної важкої зброї щойно почалося.

Радимо Невидимі титани: завдяки кому вистояв Київ й тримається Україна

Тому нашим російським сусідам треба дещо усвідомити: що всі ці дні вони воювали з українською армією, українською зброєю. А коли нам прийдуть новинки озброєння, то, якщо ми зараз убили за 20 тисяч російських окупантів (а це взагалі-то чиїсь сини та чоловіки), ця кількість збільшуватиметься у рази. Росіян в Україні вбиватимуть, вбиватимуть і ще раз вбиватимуть до того моменту, поки вони не перетнуть назад червоні лінії. А це – лінії державного кордону.

Дресировані улюбленці Путіна

Зміна акцентів відбувається, як у цирку. Спускається темник, де написано: "Тепер ми говоримо так і так". Неодноразово були історії, коли "українські карателі" перетворювалися на ЗСУ протягом доби. І цей процес також повертався у протилежному напрямку.

Тобто, якщо ми бачимо, що чітко змінюються визначення у всій терористичній інформаційній машині, а це взагалі десятки телеканалів, газет і радіо, це нас підштовхує до висновку, що хтось ними всіма керує.

Цікаво Росіяни нас закидують масою: відповідь українців – мегаефективність

Якщо завтра цим ланцюговим псам із відомими прізвищами скажуть, що війні кінець, бо Путін уже всіх переміг, це обґрунтують дуже просто. Вони знайдуть слова, бо вони дуже талановиті, чи брехливі й безпринципні.

З журналістами безпосередньо ніхто не контактує, бо це – солдати, рядові путінського інформаційного терористичного фронту, а працюють із програмами. Тобто у кожної програми, чи то "Время", чи ще якесь путінське г*мно, у них є те, що називається випусковий або головний редактор. Ось ці люди – на контакті. З ними спілкуються, а решта просто виконують накази, як у цирку чи в'язниці. У цьому випадку різниці немає.

Світ протистоїть новим нацистам

Насамперед це пов'язано з тим, що теза "ми візьмемо Київ за три дні й проведемо там парад" нездійсненна. Угруповання російської армії у Чернігівській, Київській та Сумській областях зазнало колосальних втрат. Вбили стільки російських окупантів!

Про що чомусь досі бояться сказати офіційно у Міністерстві оборони РФ – щоб пояснити, чому так довго, чому нам обіцяв Путін і вся ця терористична інформаційна машина, що ми тільки натиснемо і Україна впаде, а тут з'ясувалося, що не тільки Україні не впала, а ще й повністю структуризувався антипутінський, антигітлерівський фронт, ленд-ліз.

Не пропустіть На Луганщині п'яні окупанти з переляку погубили техніку біля позицій ЗСУ: деталі "диверсії"

Саме формулювання Ukraine lend-lease act – це чисто повторення, це дежавю. І кожна російська сволота чудово знає, що ленд-ліз постачається лише тій країні, яка бореться з фашизмом та нацизмом. Сьогодні – це Путін та росіяни, які його підтримують.

Якщо вони його підтримують, значить, в Україні вони підлягають знищенню, оскільки вони сюди прийшли зі зброєю в руках. Це головний момент, чому вони такі тези починають закидатися.

Актуальне – ЗСУ затрофеїли російські "Піони": дивіться відео