Випробування безпілотника тривали близько місяця. Тепер розробка дрона досягла етапу, коли про нього не можна нічого говорити.

Варте уваги Укроборонпром переходить до фінальної стадії випробувань українського ударного безпілотника

Який наступний етап роботи

Речниця Укроборонпрому Наталія Сад зазначила, що працівники концерну намагалися максимально прискорили виробництво першого зразка, випробували його в повітрі та готуються до наступного етапу – демонстрації можливостей цього комплексу керівництву Сил безпеки та оборони нашої держави.

Нагадаємо, що в жовтні українська компанія розробила новий безпілотник. До речі, "акула" вже повністю готова до застосування на полі бою.

У компанії зазначили, що "Шарк" сконструйований для проникнення на тимчасово контрольовану ворогом територію. Зокрема, безпілотник може вести глибоку аеророзвідку.

Окрім того, винахідники передбачили, що дрон може корегувати далекобійне озброєння. Зокрема, і американську реактивну артилерійську систему HIMARS.

Що відомо про новий український безпілотник

  • Ще 17 жовтня в Укроборонпромі анонсували вихід нового безпілотника. Це сталось після того, як окупанти атакували Київ так званими БпЛА "Герань-2", а насправді іранськими Shahed 136.
  • Відомо, що дальність польоту дрона – 1000 кілометрів. Вага бойової частини – 75 кілограмів. Злітна вага пристрою – 200 кілограмів.
  • На початку листопада Олег Болдирєв зазначив, що така бойова машина нормально полетить до кінця 2022 року. Він також додав, що побудували безпілотник згідно з завданням, яке на початку серпня озвучив Головнокомандувач Валерій Залужний.
  • На початку грудня в Укроборонпромі повідомили, що переходять до фінальної стадії випробувань безпілотника.